Kurs na Śródmieście 2019 – podsumowanie

Kurs na Śródmieście 2019 r. już za nami. Chcieliśmy, aby dzięki temu wydarzeniu ulica Złota zaistniała na nowo w świadomości kaliszan. Dlatego też postaraliśmy się opowiedzieć historię ulicy dzięki wystawie i spacerom tematycznym. Zaprezentowała się też współczesna ul. Złota, jej przedsiębiorcy i działalności, które tam funkcjonują.

Mamy nadzieję, że każdy, kto obrał dnia 6 lipca Kurs na Śródmieście znalazł tu coś ciekawego dla siebie. Odwiedzajcie Złotą, korzystajcie z oferty jej przedsiębiorców, oglądajcie wystawę, która jeszcze przez jakiś czas pozostanie w przestrzeni miasta. Część ekspozycji znajduje się na ul. Złotej (deptak), cześć na Rozmarku i u zbiegu ul. Złotej i Parczewskiego (niedaleko Santander Bank Polska).

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy współtworzyli, pomagali, udzielali wsparcia i dołożyli swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia: Borowiak Nieruchomości, Sekret – salon bielizny, Willisch (Kalisz), O to to Wege, Tkaniny „Dama”, Majowy poranek, Sklep „Hobby”, TwojRobot.pl Kalisz, Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu, Fundacja Animacji Społeczno – Kulturalnej Kwadratura, Uciechowo, Straż Miejska, Młodzież z Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. H. Melcera w Kaliszu, Komitet Rewitalizacji Miasta Kalisza, BUM BUM ORKeSTAR, Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu,KRISpro – technika estradowa, Uciechowo, Santander Bank Polska.