Powstał portal internetowy rzemieślników kaliskich

Kaliski Cech Rzemiosł Różnych i Budowlanych uruchamia nowy portal, dzięki któremu łatwiej będzie można wyszukać ich usługi. Na stronie można znaleźć listę ponad stu rzemieślników zrzeszonych w tej organizacji, ale nie jest to lista zamknięta. Dołączyć do listy mogą także przedstawiciele innych organizacji rzemieślniczych.

Wizytówki wszystkich rzemieślników, którzy będą chcieli zaistnieć na tym portalu, dostępne będą również z poziomu interaktywnej mapy znajdującej się na stronie, a wygodna wyszukiwarka pozwoli potencjalnym klientom rzemieślników łatwiej ich odnaleźć.

Skoncentrowanie informacji o działalnościach na jednym portalu daje wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla tych, którzy ich usług poszukują, Dla rzemieślników jest to m.in. możliwość zaprezentowania się szerokiej grupie odbiorców, możliwości podjęcia współpracy czy też czerpania informacji branżowych. Dla klientów łatwość znalezieni potrzebnych informacji na temat poszukiwanych usług, a także możliwość porównania oferty i dokonania wyboru na podstawie szerokiej gamy oferentów.

Pomysł stworzenia strony wsparło Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, które również sfinansowało projekt.

Zapraszamy wszystkich na portal rzemioslo.kalisz.pl.