Szkolenie dla organizacji pozarządowych z obsługi systemu Witkac.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji pozarządowych od przyszłego roku uruchamiamy elektroniczny nabór ofert w konkursach na realizację zadań publicznych, realizowanych zgodnie z przepisami ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Powinno to znacząco zmniejszyć ryzyko występowania w ofertach błędów formalnych.

W związku z tym zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w szkoleniu z obsługi systemu Witkac.pl, na którym uruchomiony zostanie ten generator.

Szkolenie odbędzie się w środę 30 listopada 2022 roku w godzinach 13:00 – 16:00. Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć jak założyć konto, wypełnić wniosek i złożyć ofertę. Z programem szkolenia można zapoznać się TUTAJ.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się pod adresem https://witkacwitkac.clickmeeting.com/ngo-kalisz.

Po potwierdzeniu rejestracji uczestnik otrzyma wiadomość mailową wraz z właściwym linkiem do spotkania oraz instrukcją dołączenia. Zapisy mogą być dokonywane do dnia szkolenia do godz. 13:00, czyli do momentu rozpoczęcia szkolenia.

Do uczestniczenia w szkoleniu nie są wymagane kamery oraz mikrofony. Wszelkie pytania techniczne będzie można zadawać na czacie. 

Print Friendly, PDF & Email